internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina rijks
boekenweek
rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Romantische boeken
Historische roman(populair)
Levertijd: 4 tot 8 werkdagen


Jackson, Douglas

Enemy of Rome

€ 19.49

Gaius Valerius Verrens returns in the this new historical novel of bravery and brutality at the heart of a Roman Empire in the throes of bloody civil war. Fifth in the series. For fans of Ben Kane and Simon Scarrow


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
496 pagina's
Januari 2015
379 gram
198 x 129 x 27 mm
TRANSWORLD PUBL us

Levertijd: 4 tot 8 werkdagen