internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina rijks
boekenweek
rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Spannende boeken
Spannende boeken algemeen
Hughes, Andrew The Convictions of John Delahunt
Levertijd: 4 tot 8 werkdagen


Hughes, Andrew

Convictions of John Delahunt

€ 11.95

A literary debut set in 1840s Dublin and based on the true story of the murder of a child. For fans of Andrew Taylor and Andrew Miller. A sinister and chilling portrait of one man`s duplicity


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
352 pagina's
Januari 2014
328 gram
198 x 127 x 24 mm
Transworld Publ. Ltd UK us

Levertijd: 4 tot 8 werkdagen