internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Hore, Rachel

Place of Secrets

€ 11.95

A story of secrets in the past, tragedy in the present and hope for the future, from the author of }The Dream House{. Hore is married to writer D.J. Taylor, and she teaches publishing at UEA in Norwich. Will appeal to fans of Cathy Kelly, Santa Montefiore and Barbara Erskine

Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2010
303 gram
198 x 131 x 29 mm
POCKET BOOKS gb

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen