internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Rachel Hore

Glass Painter`s Daughter

€ 12.95


A new edition of the 2009 novel which was shortlisted for the RNA Romantic Novel ofe the Year Award. From the author of }The Gathering Storm{ and }A Week In Paris{, it will appeal to fans of Victoria Hislop and Kate Morton


Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2015
270 gram
198 x 128 x 21 mm
SIMON & SCHUSTER gb


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen