internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Hore, Rachel Gathering Storm
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Hore, Rachel

Gathering Storm

€ 12.95

A new novel from the author of }A Place Of Secrets{, which sold over 100,000 copies, and }The Glass Painter`s Daughter{, which was shortlisted for the 2010 RNA Romantic Novel of the Year Award. Interweaves stories from the past and present to satify lovers of both historical and contemporary fiction. Will appeal to fans of Cathy Kelly, Barbara Eski


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Diversen
468 pagina's
Januari 2011
347 gram
197 x 132 x 37 mm
SIMON & SCHUSTER gb

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen