internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Kinderboeken: Fiction
Fictie kinder- en jeugdboeken algemeen
Bij u in huis op: dinsdag


Holland Sara

Everless

€ 12.95

In the kingdom of 'sempera, time is currency?extracted from blood, bound to iron, and consumed to add time to one?s own lifespan? the rich aristocracy tax the poor to extend their own lives by centuries. Red Queen meets Downton Abbey in this first book of an epic fantasy duology, perfect for fans of Kendare Blake and 'stephanie Garber.

Text in English


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback
368 pagina's
Januari 2018
208x139x31 mm
Harper Collins US us

Bij u in huis op: dinsdag
Dit artikel is aanwezig in onze winkel