internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Kinderboeken: Prentenboeken
Prentenboeken( <6 jaar)
Hinton, Jon Monster Trucks: The Big Race
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Hinton, Jon

Monster Trucks: The Big Race

€ 11.95

This first title launches a new range of picture books with irresistible monster vehicle characters. Perfect for fans of Moshi Monsters or }Cars{, the story and pictures burst with energy and colour. The illustrators are designer duo TADO


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Diversen
32 pagina's
Januari 2014
270 gram
198 x 128 x 21 mm
SCHOLASTIC CHILDREN`S BOOKS gb

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen