internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina rijks
boekenweek
rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 4 tot 8 werkdagen


Jason Hewitt

Devastation Road

€ 14.95


A poignant WW2 road novel evoking the tragedy of war, in the vein of Pat Barker and Sebastian Faulks`s }Birdsong{


Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2016
460 gram
198 x 130 x 32 mm
SCRIBNER gb


Levertijd: 4 tot 8 werkdagen