internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Heti, Sheila How Should a Person Be?
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Heti, Sheila

How Should a Person Be?

€ 14.95

Paperback edition of Heti`s highly autobiographical novel, which was longlisted for the Women`s Prize for Fiction 2013. With appeal to fans of Jennifer Egan, Melissa Banks and Miranda July


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
306 pagina's
Januari 2014
233 gram
195 x 130 x 25 mm
VINTAGE us

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen