internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Spannende boeken
Spannende boeken algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Kevin Hearne

Staked

Iron Druid Chronicles 08

€ 12.95


The 8th book in the }Iron Druid Chronicles{, the urban fantasy series featuring druids and vampires. With appeal to fans of Neil Gaiman, Jim Butcher and Ben Aaronovitch. `This is one series no fantasy fan should miss.` }SciFi Chick



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
360 pagina's
Januari 2016
400 gram
198 x 126 x 29 mm
Brown Book Group Little us


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen