internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Jonas Hassen Khemiri

Everything I Don`t Remember

€ 20.95


A daring novel in which a writer pieces together the story of a young man`s death, by an acclaimed Swedish author. With a structure reminiscent of the hit podcast }Serial{, it won the prestigious August Prize, Sweden`s equivalent of the Man Booker. Will appeal to fans of Karl Ove Knausgaard and Elena Ferrante


Extra informatie: 
Hardback
Januari 2016
270 gram
198 x 128 x 21 mm
SCRIBNER gb


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen