internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Harris, Shelley Vigilante
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Harris, Shelley

Vigilante

€ 14.95

Now in paperback, this is the rousing story of a mother who becomes a real-life hero. From the bestselling selling author of Richard & Judy pick }Jubilee{. With appeal to fans of David Nicholls and Nick Hornby. `Funny entertainment wrapped around a tense thriller` }The Times


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Diversen
288 pagina's
Januari 2016
318 gram
198 x 129 x 23 mm
WEIDENFELD & NICOLSON us

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen