internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Intertaal
Intertaal
Intertaal Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Diverse fiction
Fictie overig algemeen
Levertijd: 4 tot 8 werkdagen


Emma Hannigan

The Perfect Gift

€ 11.95


A summer read which follows three different women and the powerful ties that bind them. From the author of }The Secrets We Share, Driving Home For Christmas{ and the memoir }Talk To The Headscarf{. With appeal to fans of Patricia Scanlan and Maeve Binchy



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
496 pagina's
Januari 2016
341 gram
198 x 129 x 29 mm
Headline gb


Levertijd: 4 tot 8 werkdagen