internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Emma Hannigan

Perfect Gift

€ 12.95


A summer read which follows three different women and the powerful ties that bind them. From the author of }The Secrets We Share, Driving Home For Christmas{ and the memoir }Talk To The Headscarf{. With appeal to fans of Patricia Scanlan and Maeve Binchy


Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2016
341 gram
198 x 129 x 29 mm
HEADLINE REVIEW gb


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen