internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Hanff Korelitz, Jean

You Should Have Known

€ 12.95

Happily married therapist Grace Sachs is about to publish a book based on her pet theory on women and relationships. But how well does she know her own husband? A violent death, a missing husband and a terrible chain of events ensues. For fans of Kate Atkinson and Gillian Flynn


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
438 pagina's
Januari 2015
441 gram
198 x 129 x 31 mm
FABER & FABER us

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen