internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Michael Grothaus

Epiphany Jones

€ 14.95


A darkly funny psychological thriller centring on sex-trafficking in Hollywood. The author is a high-profile journalist, who writes for }Fast Company, Guardian{ and }VICE{. With appeal to fans of Chris Brookmyre and Eva Dolan


Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2016
379 gram
198 x 129 x 27 mm
TURNAROUND PUBLISHER SERVICES gb


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen