internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Romantische boeken
Romantiek
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Greenwood, Kirsty

Yours Truly

€ 17.19

A charming and cheeky romantic comedy for fans of Lindsey Kelk, Jenny Colgan, Paige Toon and Sophie Kinsella. An exciting debut from a promising new voice in the genre


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
400 pagina's
Januari 2015
288 gram
197 x 132 x 29 mm
PAN MACMILLAN gb

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen