internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Greene, Vanessa Beachside Guest House
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Vanessa Greene

Beachside Guest House

€ 14.95


A heartwarming novel from the author of }The Vintage Teacup Club{ and }The Seafront Tea Rooms{, this centres on female friendship. With appeal to fans of Jenny Colgan and Lucy Diamond. Total sales of Greene`s books are almost 103,000 copies



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
371 pagina's
Januari 2015
430 gram
198 x 126 x 31 mm
Sphere Books us


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen