internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Linda Green

While My Eyes Were Closed

€ 12.95


A new novel from the author of }The Marriage Mender{ and }The Mummyfesto{, whose previous novels have combined sales of more than 190,000 copies. With a plot about the disappearance of a little girl, it will appeal to fans of Lucy Atkins and Liane Moriarty


Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2016
285 gram
198 x 129 x 27 mm
Quercus Publishing gb


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen