internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina boekenweek
boekenweek
boekenweek Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Romantische boeken
Historische roman(populair)
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Daniel Gothard

Simon Says

€ 16.95


A contemporary, comic novel featuring Simon Templar, whose parents have cursed him with the same name as their fictional hero, }The Saint{. His entire life changes when his father-in-law to be divulges some shocking news about his daughter, the love of Simon`s life. With appeal to fans of Nick Hornby and David Nicholls



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Diversen
169 pagina's
Januari 2016
381 gram
210 x 150 x 22 mm
Urbane Pubns gb


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen