internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Michele Gorman

Match Me If You Can

€ 12.95


Contemporary novel featuring three friends who upcycle their exes through London`s most popular boyfriend recycling website, but get more than they bargained for. With appeal to fans of Carole Matthews and Sophie Kinsella


Extra informatie: 
Diversen
Januari 2016
457 gram
197 x 130 x 32 mm
Harper Collins Paperbacks us


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen