internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Intertaal
Intertaal
Intertaal Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Romantische boeken
Historische roman(populair)
Levertijd: 4 tot 8 werkdagen


David Gilman

Gate of the Dead

€ 24.95


The 3rd book in the series set during the 100 Years` War. With appeal to fans of Conn Iggulden and Bernard Cornwell. `Gilman does heart pounding action superlatively` }The Times



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Hardback
464 pagina's
Januari 2017
667 gram
236 x 155 x 39 mm
HEAD OF ZEUS gb


Levertijd: 4 tot 8 werkdagen