internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina rijks
boekenweek
rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Romantische boeken
Romantiek
Gibson, Rachel Just Kiss Me
Levertijd: 4 tot 8 werkdagen


Rachel Gibson

Just Kiss Me

€ 9.95


A brand new novel by New York Times bestselling author Rachel Gibson, for fans of HOPE FLOATS, SABRINA and SWEET HOME ALABAMA! Gibson returns with this dazzling love story filled with sizzle, sass, and just a bit of southern charm...





Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
368 pagina's
Januari 2016
181 gram
171 x 106 x 24 mm
Avon Books us


Levertijd: 4 tot 8 werkdagen