internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina rijks
boekenweek
rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Romantische boeken
Historische roman(populair)
Gibbon, Lewis Grassic Spartacus
Levertijd: 4 tot 8 werkdagen


Gibbon Lewis Grassic

Spartacus

€ 12.95

The orginal }Spartacus{ novel full of adventure, suspense, cruelty and romantic intrigue, brought to life in a new edition. There is no mainstream print edition available. For fans of Conn Iggluden and Bernard Cornewell


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
239 pagina's
Januari 2014
381 gram
210 x 150 x 22 mm
Hesperus Press Ltd. gb

Levertijd: 4 tot 8 werkdagen