internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Diversen
Literaire non-fictie algemeen
St. Germain, Justin Son of a Gun
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Germain, Justin St

Son of a Gun

€ 18.95

Trade paperback. In the tradition of Tobias Wolff, James Ellroy and Mary Karr, this is a powerful memoir of a mother-son relationship that is also a searing account of a murder and its aftermath


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Diversen
242 pagina's
Januari 2014
338 gram
210 x 148 x 20 mm
Atlantic Books gb

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen