internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Garnier, Pascal

Islanders

€ 15.95

Heads will roll as two friends with a shocking secret are reunited in Versailles, in this new novel from a critically acclaimed author. For fans of Herman Koch, Lucy Ellmann and Alejandro Zambra


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Diversen
144 pagina's
Januari 2015
381 gram
210 x 150 x 22 mm
Gallic Books gb

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen