internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Pascal Garnier

Eskimo Solution

€ 12.95


An offbeat tale of a crime writer and the murderous protagonist of his novel, for fans of Herman Koch, Patricia Highsmith and Jim Thompson. A crime writer rents a house on the Normandy coast to write a novel, but events in his own life start to overlap with the work of his imagination


Extra informatie: 
Paperback / softback
136 pagina's
Januari 2016
381 gram
210 x 150 x 22 mm
Gallic Books gb


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen