internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Andrew Fox

Over Our Heads

€ 14.95


A book of short stories set in America and Ireland, from a debut author. With appeal to fans of Nathan Englander, Edna O`Brien and Colum McCann. `An impressive and thoroughly enjoyable collection...` }Irish Times


Extra informatie: 
Diversen
Januari 2016
368 gram
198 x 129 x 18 mm
PENGUIN GROUP us


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen