internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Lucy Foley

Invitation

€ 20.95


An epic new novel from the author of }The Book Of Lost & Found{, for fans of Kate Morton and Victoria Hislop. In 1950s Rome, a second rate journalist is tasked with covering a new Italian film by a contessa, but pulling on the wrong threads will bring danger..


Extra informatie: 
Hardback
Januari 2016
891 gram
227 x 159 x 39 mm
HARPER COLLINS PUBLISHERS us


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen