internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Romantische boeken
Historische roman(populair)
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Fitzgerald, Mary

Very Thought of You

€ 15.95

A saga for fans of Maureen Lee and Ellie Dean. 1944: Three girls join ENSA and travel through Europe, entertaining troops as WWII draws to a close


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Diversen
422 pagina's
Januari 2015
456 gram
198 x 129 x 32 mm
Random House Uk Ltd us

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen