internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Rosie Fiore

After Isabella

€ 20.95


Esther is forced to question the notion of friendship and trust when her ordered life collapses around her. For fans of Rowan Coleman, Harriet Lane and Maggie O`Farrell



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
375 pagina's
Januari 2017
644 gram
234 x 156 x 31 mm
Atlantic Books gb


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen