internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina rijks
boekenweek
rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Romantische boeken
Historische roman(populair)
Levertijd: 4 tot 8 werkdagen


Fabbri, Robert

Rome`s Fallen Eagle

€ 21.95

The 4th instalment in Fabbri`s bestselling }Vespasian{ series. Caligula is dead, Rome is in the hands of a drooling fool, and Vespasian must fight to save his brother`s life and find the Eagle of the Seventeenth. Part of a six-part story of the rags to riches tale following one of Rome`s greatest emperors. With appeal to fans of Conn Iggulden, Ben


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Diversen
384 pagina's
Januari 2014
633 gram
240 x 165 x 37 mm
Atlantic Books us

Levertijd: 4 tot 8 werkdagen