internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Diverse fiction
Fictie overig algemeen
Fabbri, Robert Vespasian 03. False God of Rome
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Fabbri, Robert

False God of Rome

€ 12.95

Readers can expect plenty of action, adventure and brutal battles in the 3rd instalment of Robert Fabbri`s bestselling }Vespasian{ series. When Caligula becomes Emperor, Vespasian believes that things will improve. But he couldn`t be more wrong. Ideal for fans of Conn Iggulden, Ben Kane and Simon Scarrow


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
414 pagina's
Januari 2013
302 gram
198 x 128 x 32 mm
Atlantic Books us

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen