internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Intertaal
Intertaal
Intertaal Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 4 tot 8 werkdagen


Jonathan Evison

This Is Your Life, Harriet Chance!

€ 12.95


Now in paperback, this novel follows a very special almost-octogenarian as she sets off on an ill-conceived Alaskan cruise. With appeal to fans of Jonas Jonasson and Maria Semple



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
304 pagina's
Januari 2016
333 gram
198 x 129 x 24 mm
Cornerstone us


Levertijd: 4 tot 8 werkdagen