internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina rijks
boekenweek
rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Vertaalde literaire roman,novelle
Bij u in huis op: dinsdag
Bestel vóór: 14:00


Erica James

De thuiskomst - Zomerlezen 2017

€ 7.99


‘De thuiskomst’ van Erica James, voor de fans van Jojo Moyes, Liane Moriarty en Nora Roberts.

De nieuwe bewoners van Cholmford Hall Mews zoeken allemaal een frisse start. Jessica heeft haar leven in de Griekse zon vaarwel gezegd. Nu haar moeder Anna wat ouder is, wil ze er voor haar zijn. En dat betekent een terugkeer naar Engeland. Amanda en Tony proberen het beste van hun huwelijk te maken, maar Tony’s dochtertje Hattie maakt pijnlijk duidelijk dat Amanda niet háár keuze als stiefmoeder is. Kate is gaan samenwonen met haar vriend Alec, die pas gescheiden is. Dat Alec nog steeds een bedrijf runt samen met zijn ex-vrouw, zou volgens Kate geen probleem moeten zijn. Toch? Josh wil zijn broer en ouders bewijzen dat hij ondanks zijn veranderde omstandigheden nog steeds – letterlijk en figuurlijk – op eigen benen kan staan. Maar zijn leven lijkt verder onbedoeld tot stilstand gekomen. Allemaal hopen ze op een nieuwe toekomst, en allemaal komen ze erachter dat het verleden niet zo makkelijk te ontwijken is…

Erica James heeft al veel bestsellers op haar naam staan en wordt geprezen om haar meeslepende romans, waaronder ‘Zussen voor altijd’ en’ De zomer aan het meer’.

‘Een fijne combinatie van meeslepende verhalen en droge humor.’ Daily Mail


Extra informatie: 
Paperback / softback
464 pagina's
Maart 2017
425 gram
200 x 125 x 35 mm
De Fontein Romans & Spanning


Bij u in huis op: dinsdag
Bestel vóór: 14:00
Dit artikel is aanwezig in onze winkel