internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Vertaalde literaire roman,novelle
Uitverkocht/Niet leverbaar


Emma Donoghue

Kikkermuziek

€ 24.99

Zomer 1876: San Francisco is in de greep van een ongekende hittegolf en een pokkenepidemie. Door het raam van een saloon wordt een jonge vrouw doodgeschoten, Jenny Bonnet. Haar vriendin Blanche Beunon, een Franse revuedanseres, zet alles op alles om Jenny s moordenaar voor het gerecht te brengen als hij haar tenminste niet eerder te pakken krijgt. Maar wanneer Blanche probeert de feiten boven tafel te krijgen, blijkt het leven van Jenny veel duisterder dan het in eerste instantie leek. Er ontspint zich een verhaal over bohemiens en vrije liefde; over jaloerse mannen en ijzige vrouwen, en over beschadigde kinderen. Kikkermuziek is een filmische, prikkelende, duistere roman voor de lezers van Sarah Waters, Kate Atkinson en Hilary Mantel.

Extra informatie: 
Paperback, slap kaft
432 pagina's
Oktober 2014
543 gram
240 x 135 x 37 mm
Atlas Contact
Achterkant:
Bekijk de achterkant

Uitverkocht, dit artikel is niet meer leverbaar