internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina rijks
boekenweek
rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Vertaalde literaire roman,novelle
Uitverkocht/Niet leverbaar


Emma Donoghue

Kikkermuziek

€ 24.99

Zomer 1876: San Francisco is in de greep van een ongekende hittegolf en een pokkenepidemie. Door het raam van een saloon wordt een jonge vrouw doodgeschoten, Jenny Bonnet. Haar vriendin Blanche Beunon, een Franse revuedanseres, zet alles op alles om Jenny s moordenaar voor het gerecht te brengen als hij haar tenminste niet eerder te pakken krijgt. Maar wanneer Blanche probeert de feiten boven tafel te krijgen, blijkt het leven van Jenny veel duisterder dan het in eerste instantie leek. Er ontspint zich een verhaal over bohemiens en vrije liefde; over jaloerse mannen en ijzige vrouwen, en over beschadigde kinderen. Kikkermuziek is een filmische, prikkelende, duistere roman voor de lezers van Sarah Waters, Kate Atkinson en Hilary Mantel.

Extra informatie: 
Paperback, slap kaft
432 pagina's
Oktober 2014
543 gram
240 x 135 x 37 mm
Atlas Contact
Achterkant:
Bekijk de achterkant

Uitverkocht, dit artikel is niet meer leverbaar



Andere titels binnen de rubriek:
Vertaalde literaire roman,novelle
Deze week nieuw verschenen titels binnen deze rubriek:
<b>Arundhati  Roy</b>,De god van Kleine Dingen
Arundhati Roy
De god van Kleine Dingen

<b>Raphaëlle  Giordano</b>,Je tweede leven begint als je begrijpt dat je er maar één hebt
Raphaëlle Giordano
Je tweede leven begint als je begrijpt dat je er maar één hebt

<b>Abbi  Glines</b>,Verboden vrucht-omnibus
Abbi Glines
Verboden vrucht-omnibus

<b>Abbi  Glines</b>,Sea Breeze Alleen voor haar
Abbi Glines
Sea Breeze Alleen voor haar
Sea Breeze 2

<b>Arundhati  Roy</b>,Het ministerie van Opperst Geluk
Arundhati Roy
Het ministerie van Opperst Geluk

<b>Delphine de Vigan</b>,Niets weerstaat de nacht
Delphine de Vigan
Niets weerstaat de nacht

<b>Amanda  Prowse</b>,Het spel - grote letter uitgave
Amanda Prowse
Het spel - grote letter uitgave

<b>Nina  George</b>,Hotel aan het einde van de wereld - grote letter uitgave
Nina George
Hotel aan het einde van de wereld - grote letter uitgave

<b>Constance  Leisure</b>,Amour Provence - grote letter uitgave
Constance Leisure
Amour Provence - grote letter uitgave

<b>Elizabeth  Strout</b>,Amy en Isabelle
Elizabeth Strout
Amy en Isabelle

<b>Gerard  Donovan</b>,Winter in Maine
Gerard Donovan
Winter in Maine

<b>Jess  Walter</b>,De dagen erna
Jess Walter
De dagen erna

<b>Zofia  Nalkowska</b>,MEDAILLONS
Zofia Nalkowska
MEDAILLONS

<b>Regina  Jennings</b>,Verstrikt
Regina Jennings
Verstrikt

<b>Christina  Lauren</b>,STOUTER 5 - ONGEDWONGEN & ONGEZIEN
Christina Lauren
STOUTER 5 - ONGEDWONGEN & ONGEZIEN

<b>Joachim  Meyerhoff</b>,Alle doden vliegen hoog
Joachim Meyerhoff
Alle doden vliegen hoog

<b>Ray  Bradbury</b>,Fahrenheit 451
Ray Bradbury
Fahrenheit 451

<b>Sinclair  Lewis</b>,Dat gebeurt hier niet
Sinclair Lewis
Dat gebeurt hier niet


Populaire titels binnen deze rubriek:
<b>Elena  Ferrante</b>,De nieuwe achternaam
Elena Ferrante
De nieuwe achternaam
De Napolitaanse romans 2

<b>Annie  Proulx</b>,Schorshuiden
Annie Proulx
Schorshuiden

<b>Jonas  Jonasson</b>,De 100-jarige man die uit het raam klom en verdween
Jonas Jonasson
De 100-jarige man die uit het raam klom en verdween

<b>Santa  Montefiore</b>,De laatste roos van de zomer
Santa Montefiore
De laatste roos van de zomer
De terugkeer van de vrouwen van Deverill

<b>C.S. Lewis</b>,Kronieken van Narnia 7 ex
C.S. Lewis
Kronieken van Narnia 7 ex
De kronieken van Narnia

<b>Graeme  Simsion</b>,Het Rosie Project en Effect
Graeme Simsion
Het Rosie Project en Effect

<b>R.J.  Ellory</b>,Broedertwist
R.J. Ellory
Broedertwist

<b>Elena  Ferrante</b>,Wie vlucht en wie blijft
Elena Ferrante
Wie vlucht en wie blijft
De Napolitaanse romans 3

<b>Jane  Gardam</b>,Een onberispelijke man
Jane Gardam
Een onberispelijke man

<b>Benedict  Wells</b>,Het einde van de eenzaamheid
Benedict Wells
Het einde van de eenzaamheid

<b>David Grossman</b>,De uitvinder van geheimen
David Grossman
De uitvinder van geheimen

<b>Indigo  Bloome</b>,SPEEL MET MIJ
Indigo Bloome
SPEEL MET MIJ

<b>Lev  Tolstoi</b>,Anna Karenina
Lev Tolstoi
Anna Karenina

<b>Nora  Roberts</b>,Alles voor elkaar - Inn BoonsBoro 3
Nora Roberts
Alles voor elkaar - Inn BoonsBoro 3

<b>Ernst  Weiss</b>,JARMILA
Ernst Weiss
JARMILA