internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Jenny Eclair

Moving

€ 12.95


Now in paperback, this is the 4th novel from the comedian and author of }Life, Death & Vanilla Slices{. As Edwina Spinner prepares to sell the house she`s lived in for more than 50 years, she`s taken back through memories of earlier times. For fans of Kate Atkinson and Maggie O`Farrell


Extra informatie: 
Diversen
Januari 2015
445 gram
198 x 126 x 32 mm
Sphere Books us


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen