internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Diverse fiction
Fictie overig algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Ernest J. Gaines

Lesson Before Dying (serpent's Tail Classic)

€ 11.95

A novel of prejudice, community and what it means to be a man in the American 'south. It explores the deep prejudice of the American 'south in the tradition of Harper Lee's To Kill A Mockingbird and Toni Morrison's Beloved. It is the story of a young black man sentenced to death for a murder he did not commit.

Text in English


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
272 pagina's
Januari 2013
225 gram
198 x 129 x 18 mm
Serpent`s Tail gb

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen