internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Sarah Duguid

Look at Me

€ 20.95


A debut novel about a family who discover they have a sister that they`ve never met before. With appeal to fans of Zoe Heller and Emma Healey


Extra informatie: 
Hardback
Januari 2016
462 gram
216 x 135 x 26 mm
HEADLINE gb


Levertijd: 5 tot 11 werkdagen