internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Rebecca Done

This Secret We`re Keeping

€ 12.95


A provocative debut about a past student-teacher love affair, for fans of Fiona Neill and Helen Walsh. Reading group appeal



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
710 pagina's
Januari 2016
368 gram
198 x 129 x 38 mm
PENGUIN GROUP gb


Levertijd: 5 tot 11 werkdagen