internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Tamara Dietrich

Hummingbird`s Cage

€ 12.95


A powerful debut following an abused wife`s attempt to escape her brutal marriage. With appeal to fans of Rosamund Lupton and Alice Sebold. `Dietrich`s debut novel is a richly imagined tale of finding strength and redemption.` }Publishers Weekly


Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2016
395 gram
198 x 129 x 28 mm
ORION PAPERBACKS gb


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen