internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Deon, Michel

Foundling`s War

€ 15.95

Sequel to the acclaimed novel, }The Foundling Boy{, Deon`s hero comes to manhood against the backdrop of occupied Paris. For readers of Evelyn Waugh, }A Fine Balance{ and }The Great Gatsby{


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
464 pagina's
Januari 2014
381 gram
210 x 150 x 22 mm
Gallic Books gb

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen