internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Day, Elizabeth

Paradise City

€ 25.95

A compassionate state-of-the-nation novel about four strangers whose lives collide with far-reaching consequences. For For fans of Monica Ali and Zadie Smith`s }NW{

Extra informatie: 
Diversen
Januari 2015
577 gram
216 x 135 x 32 mm
Bloomsbury Publishing gb

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen