internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Romantische boeken
Historische roman(populair)
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Daley, Debra

Turning the Stones

€ 12.95

A new, historical novel from the author of }The Strange Letter Z{. Set in the 18th century, it follows orphaned girl Em Smith, as she is brought to the country home of a grand family, to serve as a companion to the daughter Eliza. With appeal to fans of Sarah Waters, Susan Hill and Daphne Du Maurier

Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2015
502 gram
198 x 129 x 35 mm
Quercus Publishing Childrens gb

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen