internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


S.E. Craythorne

How You See Me

€ 14.95

A debut novel composed entirely of letters from one man, which exposes how different the truth can appear when seen through another`s eyes. With apppeal for fans of Sebastian Faulks, Donna Tartt and Lionel Shriver. Craythorne works at The Book Hive in Norwich, where this novel will be launched

Extra informatie: 
Paperback / softback
189 pagina's
Januari 2015
381 gram
210 x 150 x 22 mm
Myriad Editions gb

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen