internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Julie Ann Corrigan

Falling Suns

€ 12.95


A debut psychological thriller for fans of Belinda Bauer and Clare Mackintosh. Four years after her cousin Michael was found guilty of murdering her small son, ex-DI Rachel hears that Michael is being moved to a less secure unit and she decides on revenge


Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2016
381 gram
210 x 150 x 22 mm
Accent Press Ltd gb


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen