internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Diversen
Literaire non-fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Diane Cook

Man v. Nature

€ 12.95


A collection of short stories which expose unsuspecting men and women to the realities of nature, with appeal to fans of George Saunders and Aimee Bender. `A knockout... every single story could make a great movie.` }New York Times Book Review



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Diversen
257 pagina's
Januari 2015
257 gram
198 x 129 x 19 mm
Oneworld Publications gb


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen