internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Kinderboeken: Prentenboeken
Prentenboeken( <6 jaar)
Child, Lauren Charlie and Lola: I Completely Love Winter
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Child, Lauren

Charlie and Lola: I Completely Love Winter

€ 12.95

Includes two wintery stories: Snow is My Favourite and My Best and I Really Need Actual Ice Skates. This book is suitable for fans of Charlie and Lola, and for cold winter bed


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
68 pagina's
Januari 2005
252 gram
233 x 213 x 5 mm
PUFFIN us

Levertijd: 5 tot 11 werkdagen