internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Kinderboeken: Diversen
Peuterboeken
Child, Lauren Charlie and Lola: I Completely Love Winter
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Child, Lauren

Charlie and Lola: I Completely Love Winter

€ 11.95

Includes two wintery stories: Snow is My Favourite and My Best and I Really Need Actual Ice Skates. This book is suitable for fans of Charlie and Lola, and for cold winter bed


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
68 pagina's
Januari 2013
252 gram
233 x 213 x 5 mm
Penguin Books Ltd (UK) us

Levertijd: 5 tot 11 werkdagen



Andere titels binnen de rubriek:
Peuterboeken
Deze week nieuw verschenen titels binnen deze rubriek:
<b>Alice  Schertle</b>,Kleine blauwe truck (kartonboek)
Alice Schertle
Kleine blauwe truck (kartonboek)

<b>Marit  Törnqvist, Hans  Hagen, Monique  Hagen</b>,Spelen tot het donker wordt
Marit Törnqvist, Hans Hagen, Monique Hagen
Spelen tot het donker wordt

<b>Lucy  Cousins</b>,Een kusje van Kleine Vis
Lucy Cousins
Een kusje van Kleine Vis

<b>Monica  Maas</b>,Bobbi Welterusten, lieve Bobbi
Monica Maas
Bobbi Welterusten, lieve Bobbi
Bobbi

<b>Studio  Circus</b>,Vroem, vroem, Panda!
Studio Circus
Vroem, vroem, Panda!
Panda

<b>Wee Gallery</b>,Boe, tok beh! Etenstijd op de boerderij
Wee Gallery
Boe, tok beh! Etenstijd op de boerderij
Een kartonboek vol geluid
Wee Gallery

<b>Claudia  Rueda</b>,Tijn Konijn heeft honger
Claudia Rueda
Tijn Konijn heeft honger

<b>Jimmy  Fallon, Miguel  Ordonez</b>,Papa
Jimmy Fallon, Miguel Ordonez
Papa

<b>Pauline  Oud</b>,Sem op het potje
Pauline Oud
Sem op het potje

<b>Liesbet  Slegers</b>,Kaatje pretpakket ( Kaatje in de zomer + stickerboek Kaatje + strandbal )
Liesbet Slegers
Kaatje pretpakket ( Kaatje in de zomer + stickerboek Kaatje + strandbal )

,<b>Mijn eerste koffertje: dieren</b>

Mijn eerste koffertje: dieren

,<b>Een stoet van dieren</b>

Een stoet van dieren

,<b>Een straat vol voertuigen</b>

Een straat vol voertuigen

,<b>Ik ben een superheld</b>

Ik ben een superheld

<b>Eric  Hill</b>,Dit is Stip
Eric Hill
Dit is Stip


Populaire titels binnen deze rubriek:
<b>Jet  Boeke</b>,Dikkie Dik : Uitdeelboekjes 16 ex
Jet Boeke
Dikkie Dik : Uitdeelboekjes 16 ex
Dikkie Dik

<b>Ageeth de Haan</b>,Gonnie & vriendjes : De liedjes van Gonnie & vriendjes
Ageeth de Haan
Gonnie & vriendjes : De liedjes van Gonnie & vriendjes
Gonnie & vriendjes

<b>Marjet  Huiberts</b>,We hebben er een geitje bij! geschenkset (boek+knuffel)
Marjet Huiberts
We hebben er een geitje bij! geschenkset (boek+knuffel)

<b>Jörg  Mühle</b>,Nog even achter mijn oortjes kriebelen
Jörg Mühle
Nog even achter mijn oortjes kriebelen

<b>Eric  Carle</b>,Lezen en leren met rupsje nooitgenoeg uitdeelboekje
Eric Carle
Lezen en leren met rupsje nooitgenoeg uitdeelboekje
8 uitdeelboekjes
Rupsje Nooitgenoeg

<b>Ted van Lieshout</b>,In bad met Boer Boris (badboekje)
Ted van Lieshout
In bad met Boer Boris (badboekje)
Boer Boris

<b>Axel Scheffler en Julia Donaldson</b>,De Gruffalo
Axel Scheffler en Julia Donaldson
De Gruffalo
Karton editie

<b>Ted van Lieshout</b>,Boer Boris in de sneeuw
Ted van Lieshout
Boer Boris in de sneeuw
Boer Boris

,<b>Paw Patrol 12 avonturen</b>

Paw Patrol 12 avonturen

<b>Martin  Waddel</b>,Welterusten... Kleine Beer karton editie
Martin Waddel
Welterusten... Kleine Beer karton editie

<b>Ingeborg Bijlsma</b>,Bobbi op het potje
Ingeborg Bijlsma
Bobbi op het potje

<b>Monica  Maas</b>,bobbi de allerliefste oma
Monica Maas
bobbi de allerliefste oma
Bobbi

<b>Monica  Maas</b>,Bobbi bobbi de allerliefste papa
Monica Maas
Bobbi bobbi de allerliefste papa
Bobbi

<b>Jet  Boeke</b>,Dikkie Dik meeleesboek
Jet Boeke
Dikkie Dik meeleesboek
Dikkie Dik

<b>Ted van Lieshout</b>,De A van appel en de B van Boer Boris
Ted van Lieshout
De A van appel en de B van Boer Boris
Boer Boris