internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Romantische boeken
Romantiek
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Clare Chase

You Think You Know Me

€ 13.95


A debut novel about a young journalist who is thrown into the shady underground of the art scene when she encounters the enigmatic Darrick Farron. With appeal to fans of Mary Stewart, J.D. Robb, Janet Evanovich and Sue Grafton



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Diversen
307 pagina's
Januari 2016
381 gram
210 x 150 x 22 mm
Choc Lit Ltd gb


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen