internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Gavin Chait

Lament for the Fallen

€ 22.95


A strange craft falls from the sky and smashes into the jungle near an isolated West African community. A darkly compelling literary debut for fans of David Mitchell, Michel Faber and J.G. Ballard


Extra informatie: 
Hardback
Januari 2016
752 gram
240 x 156 x 32 mm
DOUBLEDAY us


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen