internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 2 tot 3 werkdagen


Casey, Jane

Missing

€ 10.95

Debut psychological crime thriller in the vein of Nicci French and Sophie Hannah. Jane Casey was the youngest ever finalist in the Vogue Talent Contest For Young Writers, and Ebury have bought 2 books from her already

Extra informatie: 
Paperback
496 pagina's
Februari 2010
198x131x36 mm
Random House UK us

Levertijd: 2 tot 3 werkdagen